«
  1. Anasayfa
  2. Spor
  3. Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları 4 Ekim’de sona eriyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları 4 Ekim’de sona eriyor

salomon-cappadocia-ultra-trailin-kayitlari-4-ekimde-sona-eriyor.jpg

Hayalle gerçeğin buluştuğu eşsiz coğrafyası ile Kapadokya, peribacaları ve vadiler arasında tarihi ve doğal güzellikler içinde düzenlenen Salomon Cappadocia Ultra-Trail® yarışı 15-16 Ekim tarihleri arasında 73 ülkeden 2 binin üzerinde sporcuya dokuzuncu kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

 

Deneyimli ekibi ile turizm ve sportif organizasyonlarda dünya çapında pek çok ilke imza atan Argeus Travel & Events tarafından Türkiye’deki en geniş katılımlı patika koşusu olarak 2014 yılından bu yana düzenlenen Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, üç farklı parkuru ile bambaşka bir koşu deneyimi sunuyor. 

 

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları 4 Ekim’de sona eriyor 

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in kayıtları: cappadociaultratrail.com adresinden 4 Ekim akşamına kadar yapılabiliyor. 

 

Geç Kayıtlar Türkiye Atletizm Vakfı’nın “Genç Atletlere Destek Programı”na bağışlanıyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail® ayrıca geç kayıt gelirlerini Türkiye Atletizm Vakfı’nın “Genç Atletlere Destek Programı”na bağışlayarak Türk atletizminin geleceğine destek oluyor.

 

Ultra Trail koşularına renk katan isimler geliyor

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’e   kaydını tamamlayan koşucuların içinde dünyada Ultra Trail koşularına renk katan isimler yer alıyor. Ultra trail koşucusu Giorgio Pulcini, İtalya'dan en uzun rotayı CUT 119K’yı peri bacaları arasında koşmaya geliyor!  Maraton Prensesi olarak bilinen Marina Andresen, CMT 63K parkurunda Multipl Skleroz hastalığı hakkında farkındalık yaratmak amacıyla koşmak için ilk kez Kapadokya’ya geliyor. Fransız atlet Marine Gibard, Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in rekabetçi patika koşularında kendini aşmak için haftada 5 antrenman yaparak hazırlanıyor. 

 

Türk koşucular rekor peşinde. Aysel Yalaç, rekor için koçacak

Geçen yılın şampiyonlarından Salomon Takımı koşucusu Aysel Yalaç bu yıl CST 38K parkurunda rekor için koşarken, 2021 CMT 63K parkuru üçüncüsü Oğuzhan Emre Singer, bu yıl CUT 119K parkurunda, ikinci olan İrem Can Ayaz ise bu yıl CST 38K parkurunda mücadele edecek. CST 38K parkurunun iddialı diğer bir ismi ise Milli Atlet Mestan Turhan olacak. 

 

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, peri bacalarının arasında ve Kapadokya’nın büyülü atmosferinde yine eşsiz bir yarış deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Run in Cappadocia!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Günlük Gazete Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *