«
  1. Anasayfa
  2. Gündem
  3. CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli partiye emek vermiş başkanlarla bir araya geldi

CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli partiye emek vermiş başkanlarla bir araya geldi

chp-izmir-1-bolge-milletvekili-aday-adayi-kazim-yevimli-partiye-emek-vermis-baskanlarla-bir-araya-geldi.jpg

Saha çalışmaları kapsamında bu hafta Gaziemir ve Karabağlar programlarının ardından tekrar Menderes’e geçen CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli, geçmişte partiye emek vermiş belediye başkanlarına, parti emekçilerine ve muhtarlara ziyaretler düzenledi

 

YUSUF ÇAĞIRTEKİN

İzmir’de en erken milletvekilliği aday adaylığını açıklayarak, partisinin iktidarı için aylardır sahada çaba sarf eden CHP İzmir 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Kazım Yevimli, hafta içi Karabağlar ve Gaziemir programlarının ardından tekrar Menderes’e geçerek geçmişte partiye emek vermiş belediye başkanlarına, parti emekçilerine ve muhtarlara ziyaretler düzenledi. Burada parti emekçilerinin gönlüne giren Yevimli, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun izinde iktidara yürüyebilmek için herksin desteğine ihtiyaç duyduklarını ve bu yolda kapısını çalmadık vatandaş kalmayacağını ifade etti.

 

BU PARTİ HEPİMİZİN

Kazım Yevimli, Menderes programında 3 dönem Menderes Belediye Başkanlığı yapmış Ergün Özgün, 4 dönem Özdere Belde Belediye Başkanlığı görevini yürütmüş Haldun Ertok, CHP Menderes İlçe Başkanlığı görevini 2 dönem sürdürmüş Ahmet Pala’ya nezaket ziyaretinde bulunarak, fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretlerde parti emekçilerinin gönlüne girmeyi başaran Yevimli, “Biliyorsunuz tüm partililerimizin fikirleri bizim için çok önemli. Ergün Başkanımız, Haldun Başkanımız ve Ahmet Başkanımız, bu partiye uzun yıllar emek vermiş, yeri gelmiş evinden ailesinden zaman ayırmış ve sadece partimiz için çalışmış insanlar. Onlar gibi İzmir’in dört bir yanında partimize gönül ve emek vermiş insanlar var. Hepsine ulaşacağız, değerli fikirlerinden yararlanacağız. Bu parti hepimizin. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim. Engin tecrübelerinden yararlanmaya sürdürmek için dirsek temasımız devem edecek” ifadelerini kullandı.

 

MUHTARLARIMIZ ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR

Parti emekçilerinin ardından muhtarlara ziyaretler düzenleyen Yevimli, Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Nurcan Yeşilköy, Altıntepe Mahalle Muhtarı Cengiz Aksu, Menderes Muhtarlar Derneği Başkanı İlkay Çiçek’e konuk oldu, mahallelerin sorunlarını dinleyerek, istek ve talepleri not aldı. Yevimli, “Menderes ilçemizin muhtarları halkı için gerçekten çok çalışıyor, ilçe ziyaretlerimizde bunu çok iyi gözlemledik. Buradan hem misafirperverlikleri hem de hizmet üretme çabaları için muhtarlarımıza da teşekkür etmek isterim” diye konuştu.

 

TEK HEDEFİMİZ İKTİDAR

Saha programı sonrası ana hedeflerinin 2023 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak olduğunu dile getiren Yevimli, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, çok büyük bir özveriyle çalışıyor. Hemen her gün Türkiye’nin farklı bir ilinde insanlarımıza dokunup, Cumhuriyet Halk Partisinin var olduğu sürece umutlarını kaybetmemesi gerektiğini ifade ediyor. O bu kadar büyük bir özveriyle çalışırken, ben de yerimde duramam. Onun izinde partimizi iktidara taşımak asıl gayemizdir. Tek derdimiz budur. Bu da kenetlenerek mümkün. Bu kenetlenmenin oluşması için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir Cevap Yaz

Günlük Gazete Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *